Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Ach-ty-jezy.aspx?ID_clanku=221 ID_P=19

Ach ty jezy!

Diskuse nad článkem
Zákazy ?, Jirka, jjanousek~mujmejl.cz, 4/5/2002 12:20 PM
Dle mého názoru zákazy nic nevyřeší. Zase by se objevil tlak z druhé strany, proč zkušený jezdič s příslušným zabezpečením nesmí sjet nebezpečné (ale třeba atraktivní) místo. Rovněž požadavek, aby označení nebezpečí bylo na maliteli nebo provozovateli překážky je sice logický, ale pak by jistě alibisticky označili všechno, což by postrádalo smysl. Nejúčinější by by asi bylo prosazení stavu, kdy překážka musí buď umožnit bezpečné sjetí nebo pohodlné přenesení. Zbývá tedy pouze osvěta, pokud možno už na startech splutí nebo běžných odpočinkových místech.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama