Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Aktualni-info-z-dispecinku-ohledne-CPV-Strela.aspx?ID_clanku=1276 ID_P=23

Aktuální info z dispečinku ohledně ČPV Střela

Diskuse nad článkem
Re: Střela info 2, Klasik, 8/25/2011 10:25 PM
Mlho dík za skvělé info i vstřícný přístup. Komu se to nelíbí ať se nep... Smajlík , je to napsáno srozumitelně i pro laika a slušně.

Nerozumím když u nádrže s víceletým cyklem píšeš "S vodou v nádrži to není velká sláva ale pravděpodobně to půjde" a zároveň "vypouštíš" vodu v létě z dešťů. Ta voda se nehodila k doplnění nádrže? Nebo bylo nutno udržet prázdný prostor z důvodu ochrany té stavby? Nerýpu, ptám se neb nerozumím.

Ten jez ... investorem je povodí?

Dík a ahoj Smajlík Smajlík
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.