Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Aktualni-info-z-dispecinku-ohledne-CPV-Strela.aspx?ID_clanku=1276 ID_P=26

Aktuální info z dispečinku ohledně ČPV Střela

Diskuse nad článkem
Re: Střela - info, Mlha, 8/26/2011 12:24 PM
Navíc žádná betonová vanička by se konat neměla. Ten projektík jsem náhodou viděl asi před rokem, nevím jestli to ještě doznalo nějakejch změn. Dno tam tvoří skála, která se nevymele, takže není potřeba nějakého mega vývaru na tlumení energie.
Jez má být dokonce normálně prostupnej i pro ryby a to i ty co neprovozujou závodně skok do vejšky. Alespoň to tehdy tvrdili zástupci rybářů když to viděli. Navíc ten spád je tam opravdu malej (odhaduju 50-75 cm).

Na stavbu by se měla používat původní břidlice a místní šutry, některé opracované, beton snad minimálně.
Spíš mě zarazil tvar koruny jezu, jak to bude ve finále vypadat, fungovat a jakou vlnu při tom kterém průtoku to vyplodí fakt netušim.

Toť asi vše co můžu ke Střele ještě napsat....
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama