Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Botic-divoky-i-krotky-krasny-i-zradny.aspx?ID_clanku=2041 ID_P=2

Botič divoký i krotký, krásný i zrádný

Diskuse nad článkem
Roura, žralok, 10/23/2018 11:01 AM
Když jsem zahlédl Petra dělat záchranu na Grébovce , tak jsem se drobet bál , že článek bude jen o zdejší taškařici , ale je super , že má tuto podobu . Jestli bude i v příštích ročnících málo vody a tudíž Roura průjezdná , tak bych se přimlouval do odlehčeného výkladu trati dát větší důraz na rizika jejího sjezdu v zaklínění . Já byl jen u zlomení té žluté Vydry a jejím prostřelením hlavní Roury v složeném stavu následovaném plavbou zadáka a i to jsem zjistil až z fotek páč jsem se věnovat taháním háčka . Když na ty fotky teď koukám , tak štěstí , že ani jeden nezůstal zaklíněn uvnitř lodi. Taky bych při výkladu trati za malého stavu zmínil riziko poškození špiček lodi na Marcele pro ty kdo neumí bofovat .
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.