Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Jak-si-Zlaty-potok-napravil-reputaci.aspx?ID_clanku=2179 ID_P=14

Jak si Zlatý potok napravil reputaci

Diskuse nad článkem
Re: Ti bobři, Windy, 3/18/2020 10:12 AM
Podle charakteru a velikosti potoka používám buď packraft nebo safárko (rozdíl v šířce a ponoru loďky). Dvojlisté pádlo se mi občas - dost často! - zamotává do větví vrbiček. Ale zkoušela jsem onehdá u nás na přehradě použít jednolisté pádlo na packraftu a nešlo mi to - točil se dokola jako korouhvička. Smajlík Bohužel jiná než jednomístná nafukovací lehká loď pro mě nepřichází z logistických důvodů v úvahu. Takže se s tím kajakovým pádlem nakonec vždycky nějak tou vegetací propasíruju. Smajlík Zdravím!
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama