Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Masakr-na-Hameraku.aspx?ID_clanku=1633 ID_P=4

Masakr na Hameráku

Diskuse nad článkem
Honza, nájezd, 11/20/2014 11:45 AM
Ten nájezd úplně nahoře z jezírka pod hrází mi dal na dvoumístné vzducholodi taky zabrat. Ono je to zrádné, člověk má pocit, že jede ještě na voleji, zvlášť pokud je zvyklý na letní řeky s nájezdem do jezů ZWB. Sice jsem to tam pak nezablokoval na 5 minut jako autor článku, ale první pokus (normální nájezd do šlajsny, to jsem přece jel aspoň 100x :-) ) totálně mimo, takže s pomocí jednoho dobrodince se nám podařilo se vrátit do jezírka. Druhý pokus (ten jsem už nepodcenil) už mířil do šlajsny, ale fakt jen tak tak a trochu jsem tu loď podrbal o kozu. Přitom snad nejsem až takové trdlo, sjel jsem to pak i se 4. kaskádou 2x, sice s vytřeštěnýma očima, ale bez koupele.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.