Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=24

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Medák, 6/11/2013 11:06 PM
Podstata věci je ta, že ročně se na řeky za účelem vodní turistiky vydá přes půl milionu lidí .... kdysi jsem tu v nějaké diskuzi zahlédl údaj 670 tisíc. Pokud si někdo myslí, že jakákoli regulace či restrikce zabrání tomu, aby se mezi takto ohromnou skupinou našlo několik desítek těch, kteří udělají nějakou blbost, kterou následně pár jednotlivců zaplatí třeba i životem, tak je vskutku rozumu mdlého.

A prudit tu spoustu slušných a zcela bezproblémových lidí kvůli hrstce jedinců .... to je známkou neskutečné tuposti. V tom lepším případě. A skutečný problém není v existenci těch pár troubů ... ti tu prostě vždy byli,jsou a budou...ale v existenci systému, který toto umožňuje, nebo dokonce podporuje. Takže na úředníky opravdu nemá smysl nadávat. Smysl by mělo je poslat na pracák. Protože pokud toto nechápou, tak nemá smysl je živit, a k ničemu víc než k lopatě nebo kýblu s hadrem se nehodí.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.