Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=25

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
tyhle zakazy, va, 6/12/2013 12:04 AM
a moralizovani jsou horsi jak za komancu. Je blby, ze to musim rict, ale jsem rad, ze jsem mladi prozil tehdy - jezdil jsem po rekach jak mne napadlo a spal jsem na brehu kam jsem prave dojel a nikdo mne neotravoval peci o moje blaho a nenatacela mne kamera, kdyz jsem cestou z hospody vyvedl nejakou blbost z mladicke nerozvaznosti posilnene alkoholem. A kdyz jsem se praskl na vode, ktera byla nad moje sily, tak jsem se z toho dostal sam nebo mi pomohli kamaradi, zadni policajti nebo hasici ci nejaka zachranna sluzba.Rozhodne to nikdo nerozpitvaval v televizi, novinach nebo na netu (diky Bohu ze tehdy jeste nebyl) ani kdybych se ze smuly nebo z vlastni blbosti utopil. Ja nechci, aby se komanci vratili, ale tahle "pavlacova" spolecnost ve ktere clovek ztraci narok na vlastni blbost taky neni zadny terno. Kdz ma nekdo touhu starat se o blaho ostatnich, tak at jde rozvit hubu tem smejdum co tahaj penize ze senilnich seniru, ti tu pomoc opravdu potrebuji, stejne jako deti, ale ostatni at za sebe rozhoduji sami a klidne si to i odskacou. Mimochodem topici se clovek nikoho neohrozuje, protoze nikdo neni povinen za nim od te vody skakat a riskovat tim svuj zivot ci zdravi. Hasicum a zachranarum budiz cest a slava, ale je to jejich volba.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.