Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=37

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: stav nouze, Honza, 6/12/2013 2:59 PM
Kmocháčtu, devětadevadesát procent lidí potřebuje opravdu vědět jen to, co udělal nemají nebo nesmějí. Jinak předpokládám, že další podrobnosti to jedno procento najde v materiálech povodňové komise. A osobně bych vnímal i to, že povodeň spoustu lidí připravila o majetek nebo i o život a celá veřejnost je dost citlivá na vše, co s vodou souvisí ... a asi bychom to měli vnímat i my, jinak si zaděláváme na problémy. Lidí, kteří jezdí po vodě, je obrovksá spousta (neříkám záměrně vodáků), už to inklinuje k nějaké regulaci. O povodních je to všechno daleko citlivější na cokoli :-))
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.