Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=39

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Myssak, 6/12/2013 5:08 PM
Hele, ja jsem asi tupej. Ale jak se rozpozná vodák od nevodáka s pádlem v ruce?
To na to máte nějaký pravidla, zkoušky, certifikáty? Teda přiznávám, že už jsem někde pojem certifikovaný kajakář četl, takže to by mohlo být ono.

Nebo je to opravdu jen o tom, že si nechcete připustit, že i vodáci, stejně jako zbytek národa, jsou různí? A že počet blbců a pod. je i mezi nimi procentuálně podobný jako všude jinde?

Takže jako Vodák je něco víc, než člověk na vodě? Jak už to naznačil někdo víše, smrdí to elitářstvím...
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.