Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=47

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: tyhle zakazy, va, 6/12/2013 10:56 PM
Pamatuji si to sakra dobre vcetne toho, ze stanovani ve volne prirode sice bylo oficialne zakazano ale nikdo nikoho odnikud nevyhanel a na rece a kolem ni jsme si delali co chteli. Pro ty vice podezirave opakuji, ze nijak netouzim po navratu komancu, nicmene co se tyka volnosti na vode a v prirode obecne, tak to rozhodne nebylo horsi, spise naopak, a hlavne se do nas nemontovali hasici, zachranci a vlastne ani ti policajti a televize a noviny mely jine starosti nez nejakeho utopeneho vodaka. Je to fajn, ze se ted muzu sbalit a okamzite vyrazit temer do celel Evropy a jinam staci pockat na vizum, ale rozhodne to nesnuzuje moje nas....,kdyz mi nekdo diktuje, kdy (ne)muzu jet kterou vodu tady u nas doma. Mimochodem udajny ten zakaz sjizdeni jezu je pro mne opravdu novinka, odkaz by nebyl? Zatim to povazuji za tezky ulet, protoze v tom pripade by bylo v te dobe vodactvi ilegalni cinnost,ke ktere se lide dokonce spolcovali v oficilalnich organizacich.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.