Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=52

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Trotlove, Kmochacek, 6/13/2013 2:12 AM
Lidi, proboha! To je tak těžké si pořádně přečíst Vodní zákon dřív, než začnete vyvozovat své závěry?

Je v Plzeňském, Jihočeském a KV kraji stále vyhlášen plošně II.SPA? Pokud ANO, tak automaticky platí zákaz plavby na všech tocích těchto krajů. A proč?
Protože na CELÉM, opakuji CELÉM uzemí krajů je vyhlášen II.SPA! Né jen někde, né jen na tocích, kde blikají zelená/žlutá/červená kolečka u vodočtů. Prostě II.SPA je vyhlášen plošně na CELÉM území dotčených krajů. Že někde něco bliká u vodočtů absolutně NIC neříká o tom, jaký kde je VYHLÁŠEN SPA.

http://www.raft.cz/forum-Zakaz...


Tak prostě hovoří zákon. S tím nic prohlášení ÚPK nenadělá. Nebo by vám bylo milé, že ÚPK pro tentokrát zruší platný zákon, protože to vidí jinak? Nebo je pro vás usnesení ÚPK nad zákon?

Že je to pitomé rozhodnutí. Že dodržování tohoto implicitního zákazu (II.SPA -> zákaz plutí) na řekách s normální hladinou nebude nikdo kontrolovat je úplně ale úplně něco jiného. Smajlík
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.