Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=88

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Storm, 6/16/2013 1:36 PM
Jo přesně, u nás v práci se organizují akce pro zaměstnance typu my dáme peníze a vy se jděte někam spolu bavit, to abychom podpořily tým a týmovou práci. Spousta těchto partiček si pak dohodnou vodu např. u Samby aj. Firma jim zaplatí lodě, případně nocleh a ti se pak ožerou ještě než sednou do lodě. poprvé to dopadne dobře, všichni se baví neví o světě a tak se z této akce stane stane pravidlo opakující se minimálně dvakrát do roka. Na jedné z těchto akcí, pak tahali jednoho i s lodí z jezu ve Šternberku. Přežil to a bohužel si to ani nepamatuje. Hlavně že si říkají vodáci.
Je pouze smutné, že toto právě ty půjčovny a cestovky podporují.

Já nejsem registrovaný nikde. Ještě před rokem jsem měl ČHSku. Ale pro problémy s rukama jsem musel toho nechat. obecně se věnuji různým přírodním aktivitám a podobných ... jako jsou výše zmínění najdu všude mrtě. Hold dnes si stačí koupit lano, karabinu a osmu s úvazkem a je z borce horolezec. to samé platí bohužel i na vodě. tady si ale většinou nemusejí ani nic kupovat. Můžou za to ale především ty půjčovny a cestovky. Bohužel právě ty by si měli mést popel na hlavu.

Já osobně nemám rád licence. Ale je pravda, že u ČHS existuje něco jako individuální člen, který podepíše a zaplatí papír, že byl seznámen s jistými pravidly a ty bude dodržovat. Nic jiného to neobnáší a nikoho kdo to myslí vážně ani neomezuje. Těch pár stovek ročně dám rád.
Ale tito jak píšete tady amatéři a ožralové většinou za tyto průkazky nejsou ochotní zaplatit nic a pokud průkaz nemají, mají pak v ádru a jiných lokalitách veliký problém pokud je někdo chytí tam kde nemají co dělat. Mě by něco podobné nevadilo ani na vodě. Ale nutnost být v oddíle, projít nějakými zkouškami a pd. To by mě dost vadilo. A nejspíš bych do toho ani nešel.

Bohužel za rafťáky na Vltavě nese odpovědnost opět nějaká půjčovna co jim tu loď půjčila, protože oni bez lodě by nic nejeli. Za to že zpravodajství v Tv. nazývá blbce na člunu z Tesca na Berounce vodáky nikdo nemůže. Jak je mají nazvat když jsou na lodi na vodě? Pouze měli zdůraznit že se jednalo o amatéry na člunu z Tesca. Tudíž pouze jako obvykle pouze neúplné zprávy.


 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.