Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=9

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: No, proč asi. Protože teče, Ešus , psalek~jagacz.com, 6/11/2013 4:19 PM
od dvojky se sice nesmí podle zákona, ale oni použili něco jiného. Vyhlásili plošně II SPA do odvolání na celém území krajů. V důsledku to znamená , že jakmile za barákem dáš loď nebo kajak na strouhu, kam se chodí koupat mravenec, tak porušuješ usnesení ústřední povodňové komise. Takže pokud to neodvolají, tak to bude platit i v sobotu na Sázavě.
Prostě bezmozci vyprovoovali další bezmozky k horečné aktivitě a obojí je vždycky prů. ser. Teď nemám na mysli ty na Metuji, ale hlavně ty lidi na Berounce, Vltavě a na tom jezu v Plzni. Takhle to dopadne , když nám pravidla bude určovat úřední šiml, protože nejsme schopní dodržet ani ta předcházející. Teď můžeme očekávat to, že v Krčkonoších otevřou přehradu a na Otavě zakážou kvůli tomu jezdit.
Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.