Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Proc-tu-reku-jeli.aspx?ID_clanku=1473 ID_P=92

Proč tu řeku jeli?

Diskuse nad článkem
Re: Co z toho plyne, Petr, e.m~a.il, 6/17/2013 9:19 AM
Máš recht. Kvůli takovým těm víkendovým jezdičům s půjčenýma autama, co ani pořádně neumějí ovládat auto a vyřešit přednost na křižovatce a jezdí nacamraní a vůbec furt bourají, si musíme my, co auto řídíme odmalička, křižovatky dáváme poslepu a zatáčku dveřma napřed projíždíme i při zajíždění do garáže, zařizovat nějaké divné papíry a necháváme se buzerovat policií, která navíc ani tomu našemu ježdění vůbec nerozumí. Furt nechápu, proč je problém, když po dvou pivech nasadím helmu (jsem přece zodpovědný) sednu za volant a jedu. Vždyť já přece to auto ovládám, nebezpečný úsek poznám a nikdy neriskuju.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.