Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Smrtici-Rozmberk.aspx?ID_clanku=664 ID_P=37

Smrtící Rožmberk

Diskuse nad článkem
Re: Nestačím se divit co tu čt, Kaši, 6/13/2006 3:21 PM
Dovolil bych si částečně nesouhlasit. Vltava, tedy úsek Vyšák Boršov je poněkud odlišná od ostatních našich řek. Stala se (možná díky trvalé sjízdnosti po celou sezónu) voácko-turistickou atrakcí. Je zde mnoho půjčoven, stánků a hospod, a na začátku prázdnin je řeka doslova přeplněná. A dá se tu potkat mnoho naprostých nevodáků, kteří se i střízliví obracejí dnem vzhůru na klidné vodě, většina vodáků jede stylem od hospody k hospodě, a někteří jsou "naplech". To je realita, a bude to spíše už jen horší. Proto by bylo dobré, aby na této řece byly jezy pokud možno bezpečné, jinak se tu každou sezónu pár lidí utopí. Je škoda každého života (argumenty že když se někdo chová nezodpovědně tak si za to může sám je sice pravdivý, ale dosti neetický).
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama