Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Svitava.aspx?ID_clanku=516 ID_P=72

Svitava

Diskuse nad článkem
Analogie, Taky jeden s názorem, 8/4/2005 5:23 PM
No, hm, tady se uvádějí asi nedokonalé analogie se sólo lezením na pískovci nebo třeba s tůrou ve sněhové bouři. Já bych ale k takové SPA viděl jako analogii spíš "obyčejný" přechod ledovce. Takže sjezd SPA nejspíš ano, ale rozhodně ve skupině a to ve skupině, která má i potřebné dovednosti v oblasti záchrany. Prostě nebezpečná místa při povodni vidím jako ne zcela přesně definovatelná předem a navíc při každé povodni to může být trochu jinak podobně jako na tom ledovci. Na druhé straně i k sólo ježdění bych řekl snad i ano, ale jen tam, kde je zřejmé, že samozáchrana bude možná.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.