Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Svitava.aspx?ID_clanku=516 ID_P=9

Svitava

Diskuse nad článkem
Re: Úhel pohledu, Jirka Myslivec, vgb~volny.cz, 3/23/2005 12:46 PM
Mohl by jsi mi prosím vysvětlit kam se lidstvo posune tím, že pojedeš sólo. Nejsem lezec, ale pokud někdo vyleze cosi tak jak popisuješ, tak stejně není varianta na zvýšení bezpečnosti, alespoň si to amatérsky myslím. Jenže pokud pojedeš něco takového ve dvou (raději ve třech), tak to tvůj výkon rozhodně nesníží a věř, že tady poznámky o pitomcích nebudou. Klidně jeď na něčem takovém v Pálavě sám, ale měj okolo sebe další lidi na případnou pomoc.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.