Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Trochu-jiny-Hamerak-2009.aspx?ID_clanku=1045 ID_P=28

Trochu jiný Hamerák 2009

Diskuse nad článkem
Re: Dotaz, Ešus, psalek~jagacz.com, 9/22/2009 10:45 AM
Ahoj
branka musela být podle pravidel zrušena, protože se bohužel někomu povedlo tyčku urvat už po začátku závodu.
My pak máme čas na opravu pouze do průjezdu dalšího závodníka. Kdybychom ji nezrušili, tak bychom vytvořili nestejné podmínky pro účastníky závodu a bylo by to na zrušení celého závodu na základě poškozených závoddníků. Začneme asi ty tyče věšet na ocelová lana a nebo je betonovat navěky do dna :-). Jinak po letošní zkušenosti uvažuji o tom , že po poslední lodi nějakým způsobem trať na chvíli uzavřu na bourání. Potom o stejnou dobu prodloužíme pouštění vody.
Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama