Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Trochu-jiny-Hamerak-2009.aspx?ID_clanku=1045 ID_P=35

Trochu jiný Hamerák 2009

Diskuse nad článkem
Re: Dotaz, Ešus , psalek~jagacz.com, 9/22/2009 2:30 PM
Máš pravdu, že z Jindřiše do Dvorečku linku nemáme, ale občas to lidi kombinovali vloni s tím , že na hrázi si přestoupili na bus, co jel až dolů. Ale v plánu přímou linku skutečně nemáme.
Jinak třeba jeden z "bláznů" seděl na hrázi s tím , že už nemůže, protože kaskády dal 12x. Od nás Karábě za neděli dopoledne 7x. Podle mých už letitých zkušeností jsme dřív byli rádi, že s busem a nebo autem jsme to dali za den 3x.
Ale samozřejmě má každý možnost sizpůsob dopravy zvolit dle své libosti.
Ahoj Ešus
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama