Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Utonuti-na-Zemske-brane.aspx?ID_clanku=522 ID_P=5

Utonutí na Zemské bráně

Diskuse nad článkem
Re: Doplnění + postřeh, Honza Hrubeš, jan.hrubes~vsb.cz, 4/11/2005 2:54 PM
Když už se to zvrtlo v debatu o mobilech, tak Ti budu oponovat. Jistěže se zkušenost vodáka nepoměřuje mobilem, ale dnes má mobil pomalu každá uklizečka. Mobil jest zařízení, sloužící ke spojení a komunikaci. Mimo jiné pomáhá navázat komunikaci v krizových situacích, kdy minuty mohou rozhodovat o zdraví nebo o životě. No a vodáctví je sport, při kterém je zvýšená míra rizika, tudíž nesnažit se eliminovat toto riziko všemi dostupnými prostředky je hloupost. Možná by spíš stálo za článek a diskusi, jaké má kdo zkušenosti s outdoorovými mobily (já jsem třeba měl Siemens Mi35, teď mám M65) a jejich vybavením, ochranou před vodou, signál na té či oné řece atd. Těch utonulých už bylo letos trochu moc - tak aspoň ať z každého toho případu vyplyne nějaké poučení, které příště někomu dalšímu může zachránit kejhák. Mobil v tom může sehrát dost vážnou úlohu.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.