Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Vodacka-cerna-kronika.aspx?ID_clanku=451 ID_P=5

Vodácká černá kronika

Diskuse nad článkem
malá statistická chyba, Standoch, misav~volny.cz, 9/2/2004 10:21 AM
Ahoj

Nechci to nějak rozebírat, ale konkrétně u neštěstí ck na jezu v Českém Štenberku došlo k utonutí pouze jedné dívky (věk 16 let), ostatní se podařilo zachránit po převozu do nemocnice. Již v minulém čísle Hydra byla uvedena tato zprava chybně.

Jinak myslím, že informace a následné vyjmenování cestovních kanceláří, jichž se tyto tragedie týkají se hodí spíše někde do bulváru a ne na tento fajn web.

Tak jak to napsal Petr, je to dobrý. Naopak články o chybách a tragediích, které se bohužel dějí, mohou fungovat jako dobrá prevence pro ostatní. A v ten moment není důležité se hrabat v nedůležitých faktech, ale napsat tragický příběch v co nejvíce objektivním pohledu....

NA druhou stranu nechci bránit CK a pokud je někdo nauči vydat po takové tragické události stručnou tiskovou zprávu, co se stalo a za jakých okolností k neštěstí došlo..... Vítejme ve světě profesionálnich CK !
Takto se zachovala co já vím snad jen Adventura někdy loňský rok po lavinové tragédii, mám dojem v Rumunsku.

Ahoj Stanďoch
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.