Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Zlodej-znovu-ukradl-lano-i-zachrannou-podkovu-v-Usti.aspx?ID_clanku=2223 ID_P=12

Zloděj znovu ukradl lano i záchrannou podkovu v Ústí

Diskuse nad článkem
fotopast?, syslik, syslik~volny.cz, 8/19/2020 10:51 AM
A co fotopast? Když někdo odpečetí a otevře schránku, musí k tomu mít důvod. A pokud ne, dát mu pokutu ve výši ceny fotopasti (to by pořád mělo být v zákonem schváleném rozsahu) a jsou peníze na další fotopast.

Nebo umístit ceduli s informací, že poškození lana a kotvy je trestný čin se sazbou x let. Náctiletí nejsou právníky a šikovný právník by jistě nějakou vhodnou formulaci našel. Mezi šikovnými vodáky se jistě šikovný právník najde!

Další možností je hrát na city. Ke schránce umístit info ceduli, kolik životů zachránila kotva s lanem (když na místě byla) a kolik lidí se (zbytečně) utopilo (když ji nějaký šmejd poškodil či ukradl).
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.