Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Podrobnosti-ke-smrtelne-nehode-na-Kamienne.aspx?ID_clanku=2459 ID_P=7

Podrobnosti ke smrtelné nehodě na Kamienne

Diskuse nad článkem
Re: Co k tomu říct?, žralok, zralok~email.cz, 3/16/2023 7:59 AM
měl jsem to a použít se to dá , ve dvou docela dobře , pro jednoho je to dost vyčerpávající . Vzhledem k tomu , že potřebuju řezat jako prořezávku potoků jsem šel do mini aku motorovky a tohle daroval . Kéž by někomu pomohla .
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama