Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Pomnicky-u-jezu.aspx?ID_clanku=2116 ID_P=29

Pomníčky u jezů

Diskuse nad článkem
Re: Pomníčky u jezů, kavol, 8/12/2019 6:00 PM
hele a víš, že jsou třeba lidi, co neuměj vůbec plavat?

- takže doufám, že to koupání s přítelkyní bylo naposled, že teď už se koupat nechodíš, abys jim nešel špatným příkladem, co kdyby si na tebe třeba za padesát let vzpomněli a vlezli do rybníka, že to taky zkusí, a utopili se?

... boha jeho, to je zas logika :-/
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.