Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/Clanek-Za-dva-dny-120-km-na-Vltave-1929-ocima-divky.aspx?ID_clanku=2157 ID_P=19

Za dva dny 120 km na Vltavě 1929 očima dívky

Diskuse nad článkem
Re: Five o´clock, Jirka J., 12/20/2019 10:21 AM
Když jsem sám, a je jedno jestli pěšky, na lodi nebo na kole tak vstávám taky brzo. Ale vyrážím hned bez snídaně i kafe, tak dvě hodinky a pak si udělám první odpočinek, snídani a pauzu na kafe. Nijak mi to nevadí, ty dvě hodinky s hladovým žaludkem v pohodě dám, a navíc šetřím čas, protože všechno můžu v klidu sbalit už večer, ráno rovnou ze spacáku hupnu do "cestovního" a jedu. A na snídani už mám tepleji, často i sluníčko a v civilizaci si třeba dopřeju čerstvé pečivo a kávičku u pekaře.

Koukám, že ranních fóglů je tady víc, než by se podle "vodácké bible" zdálo
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama