kavol
11/28/2014 4:59 PM |
> Kavole, na mne píšeš moc složitě, jsem si to musel
> asi 3x přečíst, než jsem taknějak pochopil
já vím, že bych měl ty myšlenky více krotit, ale když člověk celej den komunikuje akorát se strojem, tak se to pak těžko drží na uzdě; doma se ke slovu nedostanu
> Reagoval jsem na tvé nenalezení obecného zákazu raftů
> na Salze, nic víc
eh, a za odkaz jsem zapomněl poděkovat, tož aspoň dodatečně, ten dokument jsem skutečně neznal - každopádně plyne z něj, že podmínky jsou mírnější, než jsem si myslel, když jsem psal, že ten původní předpoklad, že by se tam (vůbec) nemohlo s raftem, není správný ...