kavol
11/28/2014 4:32 PM |
> doufám že "ten, co tom nic neví" nemám být zase já ?!
klídek, to bylo na mě, ty seš ten s tím šikanováním 😉
každopádně je zajímavé, že už jsou tu dva, co se tváří, že o tom ví něco víc než ostatní, co tam jenom byli (popř. mají kámoše v německém klubu), a zdá se mi, že se v tom vysvětlení moc neshodnou ...
ovšem Kubova verze, že nejen češi jsou prasata, a že nepošlapaná louka je rakouskýmu sedlákovi bližší než prázdná řeka, se mi zamlouvá víc
a s těma pražákama sis nevybral dobrej příklad, ti by nejradši všechny holuby postříleli, a co se soch týče, nevšimli by si ani kdyby Václav sesednul z koně a šel somrovat na Muzeum
