Raft.cz

Tisk z adresy https://rivers.raft.cz/forum-Znovu-na-Poprad.aspx?ID_prispevku=3059
Půjčovna lodí Otava tour

Discussion forum Znovu na Poprad


Diskuse nad tématem
Znovu na Poprad, river: Poprad, Miro, 8/11/2013 8:54 PM
Vrátili jsme se s Popradu.Týden uběhl jako voda. Počasí výborné,trochu teplo.Vody bylo sice málo ale dalo se to jet .Jezdíme to od Ružbach na několik etap přes Polsko /Muzinu/ aš po Mníšek.Základní tábor máme v Malém Lipníku , kde je v případě nouze i ubytování a dobrá strava.Tábořisko za pár euro i s dřevem a velmi příjemný vedoucí. A hlavně nejsou tam cigáni-nekrade se tam. Odtud jezdime i na Dunajec až do Polska .Potkali jsme tu 3 party z Čech . Doufám že se tu zase sejdeme.Rád poradím, AHOJ Miro

Reply

|_Re: Znovu na Poprad, river: Poprad, Aleš N., 8/12/2013 6:50 AM
Ahoj, byl jsem párkrát pracovně v Muszyně (pak pokračoval dál na Novy Sacz) a vždy jsem si z auta se zalíbením Poprad prohlížel, jak celkem hezky teče... Vodáckou výpravu se mi tam ale zatím uspřádat nepodařilo. Díky za informace, třeba je někdy využiju. Smajlík

Reply

|_Re: Znovu na Poprad, river: Poprad, Miro, 8/12/2013 1:35 PM
Budeš li někdy potřebovat ,napiš,podrobně Ti to popíšu .Ahoj Mirek

Reply

|_Re: Znovu na Poprad, river: Poprad, Kmochacek, 8/12/2013 5:47 PM
"Polský" Poprad opravdu příjemně překvapil:
http://kmochacek.rajce.idnes.c...

Doporučuju rozhodně nevynechávat...

Reply

|_Re: Znovu na Poprad, river: Poprad, Jirka Novotný, 8/12/2013 5:57 PM
Na Mirovo doporučení jsme jeli Poprad v létě 2011. Využili jsme jeho radu a spali v kempu v Mníšku. Pluli jsme ze Staré Lubovně do Polska a řeku i kemp můžu jen doporučit.

Reply

|_Re: Znovu na Poprad, river: Poprad, Jirka Novotný, 8/12/2013 6:54 PM
Čím jsem starší, tím jsem blbější. Spali jsme v Malém Lipníku, v Mníšku jsme končili.

Reply

|_Re: Znovu na Poprad, river: Poprad, Miro, 10/30/2013 7:58 AM
Jirko, tak jsem se s chutí zasmál za tu Tvoji sebekritiku.

Co mám já povědět když mě bylo tento rok 70 rokú?Tento rok jste byli kde? Pozdrav ostatních kamarádú. Miro

Reply

|_Re: Znovu na Poprad, river: Poprad, mojra, 10/29/2013 1:48 PM
také bych doporučila úsek kolem Bešeňové. celkem hezký zážitek. Smajlík

Reply


 


nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu

 
9/5/2025 9:19 AM Akce na Malši pod přehradou Římov se dne 13.9. uskuteční, ale splutí Jihlavy dne 14. 9. je zrušeno pro nepříznivé hydrologické podmínky.
9/4/2025 7:10 AM Byla potvrzena manipulace na VD Seč pro vodácký sjezd Chrudimky, který se má uskutečnit 13.9. od 11 - 14 h.
9/2/2025 11:12 AM AVTS uspěla s odvoláním proti kladnému rozhodnutí stavby MVE Dubina na Ohři. Bylo zrušeno pro nezákonně vydané závazné stanovisko, které asociace napadla v rámci řízení. Více na fb.
7/29/2025 2:14 PM Byla upravena kilometráž Dráwy v Polsku, kdy kromě jiných změn není možné projíždět vojenským pásmem, kde řeka je uprostřed střelnice.
7/21/2025 11:42 AM Měření vodního stavu na Lužické Nise v Hrádku nad Nisou je ovlivněno stavebními pracemi v korytě. Limit sjízdnosti neodpovídá, sledování vodočtu dočasně přerušíme.
7/18/2025 1:33 PM Trnávka se začíná rekonstruovat. Po téměř 40 letech provozu je nutné opravit dno, sanovat výztuže a upravit kritická místa. Vše by mělo být hotovo do září, kdy mají proběhnout volné tréninky.
7/11/2025 12:03 PM Na řece Otavě v bývalém kempu v Žichovicích na ř.km 83 byl nově otevřen stánek s občerstvením s možností večer posedět u táboráku.
7/3/2025 3:41 PM Dopady zelené energie v praxi. Dva dny se vědělo, že na Dyji chybí v řece kyslík. Přesto MVE fungovala do poslední chvíle a až začaly plavat leklé ryby, byla odstavena. V jezových zdržích totiž dochází k výraznému oteplování, zahnívání sedimentů a šíření sinic, a pak jen stačí, aby voda protekla bez okysličení elektrárnou a výsledek je katastrofální. Nefunguje samočistící funkce řeky, nedojde k žádnému prosycení kyslíkem.
7/1/2025 7:48 AM ČIŽP provedla opakovanou kontrolu na jezu Rábí na Otavě, kdy i přes jedno vedené správní řízení pro nedodržování minimálního průtoku neteklo 11 cm vody na koruně jezu. Až opakované kontroly zajistily dodržování manipulačního řádu a pod jezem se tak dá již bez obtíží plout.
04.09. Bazar prodám: Výborný kajak EXO SIX i se šprickou pro ježdění na klidné i na divočejší vodě. S obtížností WW4. Při

04.09. Volné místo: Hledám i vodačku (ideál copatá zrzka nad 30let s kerkou zpředu nahoře na pravé noze) pro začátek ke

03.09. Bazar prodám: C1 Dagger Cascade, vč přísl.

30.08. Bazar prodám: Prodáme 1 ks raft Gumotex Colorado 450. Raft plně funkční, možno ihned vyplout. Nadstandartní vybav

29.08. Bazar prodám: viz foto - laminát, olemování dřevěnou lištou, ne příliš stabilní ale jde to

27.08. Ztráta: Snubní prsten-Bílé zlato

26.08. Bazar prodám: Prodám nový,nepoužitý neopren Long John vel.50, neo.kraťasy Hiko vel M-L, starou neopr.soupravu,2x v

25.08. Bazar prodám: Pádla

23.08. Bazar prodám: Gumotex Thaya včetně vybavení Kayak je úplně nový včetně pádel a pumpy

18.08. Bazar koupím: samba 2

Vtip Karla Macase
02.07. Berounka: POZOR na jezu Liblínský mlýn_100,5 km!!! Došlo k podemletí železných desek v rozpadajícím se jezu
27.05. Jizera: Pozor na rekonstrukci mostu v Přepeřích (ř. km 76,3 hned pod jezem)! 24. V. 2025 stojí pouze pilíře
09.05. Morava: 3.5.2025 dva padlé stromy v úseku Hanušovice-Klášterec, GPS: 50.0338578N, 16.9074819E a 49.9953611N
05.05. Divoká Orlice: Na Divoké Orlici, ř.km cca 28 kousek po podjetí silničního mostu Potštejn - Sopotnice se řeka rozděl
20.04. Otava: Ahoj, dnes 20.4.2025 jsme jeli Otavu ze Sušice do velkých Hydčic. Vodočet Sušice 40 cm. Náhon jezu R
08.04. Otava: Pozor na jezu Mrskoš (ř. km 72,3)! Z důvodu přestavby je koruna jezu v celé šíři snížena (odbourána
25.03. Ohře: Pozor na dva velké kmeny před a za Kynšperkem. Leží vyvrácené kolmo a přes celé koryto. Rozložitá v
25.03. Berounka: Pozor v Liblíně (ř. km 101,5)! Probíhá úplná destrukce mostu Liblín a v proudnici trčí roxory a popa
03.02. Morava: 1. února 25, na úseku mezi Postřelmovem a Mohelnicí jsou 2 padlé stromy přes celou řeku, nejde proje
03.01. Loděnice (Kačák): Kačák je v Českém krasu zapadaný velkými stromy a zarostlý mohutným roštím. Za větší vody je v zásad

Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.