Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Cerny-vikend-na-rekach.aspx?ID_P=44 ID_clanku=1470
- Reklama -
Půjčování lodí na řece Nysa Klodska

Černý víkend na řekách

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Muj nazor
Katie
6/4/2013 10:10 AM
Ahoj,
je to tu pěkná mela. Taky na to mám názor, v lecčem s Ešusem souhlasím (nejen pro to, že ho respektuji jako vodáka i člověka), v lecčem ne. Stejně jako s kýmkoli dalším tady.

V sobotu jsem seděla v kajaku, v neděli jsem byla šťastná, že jsem zůstala doma a sledovala net a stavy. Zachránili jsme si tak věci z loděnice, která je celá pod vodou (pokud ještě je). Netěšilo mě, že kamarádi jezdí potoky, když vedle v HG nebo Koale neměl kdo pomoct. Spousta lidí jezdila v zahraničí, kde o ničem netušili, jen jim zvonili telefony "co chceš zachránit?". Prostě to tak je.

Ale uvažovat o tom, že si v pondělí vezmu volno a pojedu na vodu, to se mi už nelíbí. Byla potřeba opravdu pomoc i kdyby jen kamarádům, známým.

Co se týká zpráv TV Nova, to je děs. Nerozumí tomu, říkají polopravdy až lži, míchají paté přes deváté. Vlastní zkušenost. Berte to vždy jen jako vstupní data ke zjišťování víc...(nejen o vodě, ale všechny informace).

A co se týká těch "vodáků" na člunu na hraní, to svůj názor ani nemůžu publikovat, to je z uvozovek snad jasné. Na té Metuji to mohla být prostě jen smůla, která se občas bohužel stává, ale TV Nova nám to přece podá jinak, tak čemu uvěříme?

Mějte rozum, mějte názor, buďte opatrní. A prosím, přijďte pomoct s odstraňováním škod. Náš Sokol Troja je zaplaven po střechu, HG sport včetně prvního patra (včera se stihlo alespoň z 1.patra hodně věcí vystěhovat), Koala zmizela, Trojský kůň ještě včera stál, bunkr CNAWRu zmizel, USK taky zaplavená... nebo jen pomozte s Trójským kanálem. Nebo pomozte komukoli jinýmu. Pomoc rukama je taky fyzická činnost, jako pádlování 😉 Díky.






Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu