Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Cestou-odchazejiciho-leta.aspx?ID_clanku=1521 edit=3
- Reklama -
Půjčovna lodí Otava tour

Cestou odcházejícího léta

Diskuse nad článkem

...
HH
11/6/2013 10:33 AM
Dnešní den začal na levačku, ale přečtení tohoto článku mi zase dodalo dobrou náladu. Díky za trochu poetiky i za pobavení nad půvabnou formulací o obcování a řvaní v chrámu.

P.S. Po internetu jsem sehnal Karpatské hry, další pozitivum, takže jupííí, už se to asi láme k lepšímu.
:-)
Karlos
11/6/2013 6:23 PM
Hezké, díky
......
Václav
11/7/2013 7:38 PM
Vladimíre! U tvé básně jsem udělal výjimku (promiň Petře Smajlík )a vypnul nahoře tu reklamu. S.ala mě, rušila jak zjevení z jiného světa. Jestlipak se kamarádi za rok zase sejdem .... Čistá obmytá duše... Čistá krása... I proto jezdím na vodu. Díky.
New comment to the article
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu