Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Hamerak-2023---nahradni-termin-411.aspx?ID_clanku=2497

Hamerák 2023 - náhradní termín 4.11.

published: 10/16/2023 | describe of rivers: Hamerský potok

Letošní tradiční akce na Hamerském potoce byla zrušena v původním termínu, jelikož se opravovala hráz rybníka Vajgar a nebylo možné pustit větší množství vody. Organizátoři pak jen oznámili, že zajistili alespoň pouštění vody v náhradním termínu 4.11. bez organizačního zajištění. O to více překvapilo, že nakonec bude vše jinak a akce se uskuteční v náhradním termínu i s organizačním zajištěním včetně BUS dopravy. Jen se nebudou konat závody a potok se bude splouvat v rámci volného splutí. Je na místě ocenit snahu všech organizátorů, kteří to nevzdali a mají snahu i přes překážky udělat akci pro veřejnost.

Reklama
Hamerský potok
Hamerský potok

Propozice k akci

Místo: Hamerský potok v úseku Malý Ratmírov – Jindřiš
Termín: 4. 11. 2023
Voda: od 9:00 do 16:00
Obtížnost: WW1 – 3, zejména horní úsek Ratmírov – Dvoreček je peřejnatý a vyžaduje dobrou znalost jízdy na úzké, rychlé, divoké a nepřehledné řece.
Ředitel akce: Milan Hrabák 777 855 448
Hospodář akce: Tomáš Bauer 
Dopravce: Jan Kukla, JHMD
Splutí: 100,- Kč za účastníka.
Permanentka na bus: 120,- Kč za účastníka.
Pravidla: jedeme dle možností opatrně s ohledy na ostatní vodáky
Bezpečnost: Každý účastník musí mít po celou dobu jízdy na sobě plovací vestu a helmu na hlavě, jinak nebude na trať puštěn.
Každý účastník jede na vlastní nebezpečí.
Start: na hrázi rybníku
Dopravní opatření: Během akce budou se schválením policie ČR v místě uplatněna dopravní omezení. Prosíme dbejte pokynů pořadatelů.

Doprava zajišťovaná pořadatelem

Pořadatel zajistí svými autobusy dopravu z Jindřiše a Dvorečku do Ratmírova 4.11.dle jízdního řádu. Tato doprava k dispozici těm vodákům, kteří si na startu nebo ve Dvorečku zakoupí permanentku za cenu více méně symbolickou 120,- Kč na den S ní se budete prokazovat při nástupu do busu.

Autobusová doprava
Autobusová doprava

Lodě si navážete vlastním vázáním tak, aby vydržely na vleku až do Ratmírova. Doprava pojede tak dlouho, dokud poteče voda, takže všichni budete moci nechat auta nahoře a s sebou brát jen permanentku a vázání. Rádi bychom Vám nabídli lepší variantu než pendl s auty. Dopravce a pořadatel akce si vyhrazuje právo vyloučit z přepravy špatně navázané lodě. Lodě nesmí přesahovat boční profil autobusu.

Petr
 
 


Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.