Hazardování na Labi Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: Odpověď je jednoduchákoumák5/19/2004 1:44 PM1) labe není WW 4 2) "typuju..." je komickej překlep, protožes to opravdu na klávesnici natypoval, byť jsi zřejmě chtěl tipovat ;o) 3) bonmot "vykládej něco volovi..." je tu trochu divně naroubovanej. vždyť s tím vůbec nesouvisí, nebo ano? Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!