Hořická Bystřička Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie "DěckaVáclav4/4/2007 3:59 PMudělala hrázku", nikoliv "udělali hrázku", tam má být. No, já vím, kdo by se na to nevykvákl, ale momentálně jsem poněkud deformován opravami manželčiny diplomky 😀 Nicméně - kromě tohoto banálního češtinského zaškobrtnutí - článek hodnotím jako velmi podařeně napsaný a závidím autorovi neb podobné kvaky dost můžu ... Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!