Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Jizda-bez-helmy.aspx?ID_P=4 ID_clanku=1114
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Jízda bez helmy

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Re: Soud
Vojta
4/26/2010 10:06 AM
JJ
Přilbu nosím, tam kde cítím, že je to potřeba... Na některou vodu na lyže atd...
na letní vodu a na kolo když se jedu se ženskou projet kolem rybníka, nebo do obchodu, si ji taky brát nehodlám...

Pokud to takhle pujde dál budem nosit nejenom přilbu, ale i další chrániče i pro chůzi po chodníku (přecházení silnic je přeci taky nebezpečné)
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu