Jízda bez helmy Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: SoudVojta4/26/2010 10:06 AMJJ Přilbu nosím, tam kde cítím, že je to potřeba... Na některou vodu na lyže atd... na letní vodu a na kolo když se jedu se ženskou projet kolem rybníka, nebo do obchodu, si ji taky brát nehodlám... Pokud to takhle pujde dál budem nosit nejenom přilbu, ale i další chrániče i pro chůzi po chodníku (přecházení silnic je přeci taky nebezpečné) Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!