Jízda bez helmy Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: helmastip5/3/2010 1:38 PMTo zhuntování svého těla někým jiným mohl uplně jednoduše přímo vyloučit, mohl jet taky autem a nestalo by se mu nic. Prostě když v autě někoho přizabiju nemůžu se vymlouvat, že ten nebožák neměl na hlavě kus polystyrenu. Pokud je helma nepovinná je třeba jezdit autem tak, jako by ji nikdo nenosil a moje pojištovna by se měla podle toho zařídit a když se nezadaří tak platit. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!