Jízda bez helmy Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: helmakmochacek5/7/2010 11:54 PMv zákonech je uvedeno jakési povinné minimum. Nemůže tam být většina bezpečnostních prvků, protože by to bylo pro mnohé fin. neúnosné. Ta helma (od r. 2008 je povinná až do 18 let, nikoliv jen do 15) tam není m.j. snad protože zákonodárci argumentovali právě těmi babkami jedoucími v helmě na mši.Rozsudek NS už znám je, ale nic nového tam stejně není, takže okolnosti případu se nedozvíme 😢http://novyweb.nsoud.cz/Judika... Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!