Krádeže na vodě Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Zpět k tématuChobotnice8/9/2010 6:21 PMAhoj,zpátky k tématu - mně ukradli už před rokama skoro nový pádlo vod Pandy v poloprázdnym kempu v Pikovicích z bílýho dne. Jináč svazovaní lodí nemusí bejt 100% účinný, pokud maji voka ze špagátu. Zajámavý by bylo splašit z Ameriky hliníkovou kánoi a přes noc do ní pustit šťávu z trafa, nebo baterky jako do krávadrátu. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!