Lednová Litavka Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Chápu to takžralok2/7/2011 8:41 AMže jsi jel v neděli ? V tom případě asi patřím k zmiňované slupině kajakářů ze soboty ač rozhodně jsem nejel na kajaku a šprajda také zůstala v autě s heslem zemřu jako chlap . Pravda čerpadlo se šiklo , sice to moc nezalévalo , ale i drobet vody je na kolena v tomto období nepříjemné . Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!