Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Manipulace-na-VD-Lucina-a-Zlutice.aspx?ID_clanku=1165 edit=3

Manipulace na VD Lučina a Žlutice

Diskuse nad článkem
Mže!, gambrmen -Sunny Gang, 10/5/2010 5:22 AM
Na Mzi pod Lucinou mistni poradali tradicni podzimni spluti a zamykani reky. Letos se ucastnilo pouhych 14 lodi, coz je dost rozdil oproti masovym akcim konanym tentyz vikend na Teple a Strele. Pritom reka je to tady nahore taky pekna.

Reply

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

New comment to the article

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.