Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Nove-informace-z-rumunskych-rek.aspx?ID_P=1 ID_clanku=756
Kurzy Vodácké školy záchrany v roce 2025

Nové informace z rumunských řek

Diskuse nad článkem
Rumunsko, Vojta, jancar~hgsport.cz, 3/20/2007 1:59 PM
No březne je na Rumunsko trochu brzo, to mohl Pahi odhadnout. Jiul je dlouhodobě s čistotou špatnej, vždycky to byla "černá" řeka. Ale jinak se zas tak moc špinavejch řek tam nenajde a krásnejch a čistejch řek je v Rumunsku taky dost. Voda v Rumunsku se musí vychytat, jedem tam v květnu av ěřím, že to bude dobrý. Ahoj V.
 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:
Name:
Email:
Vaše reakce:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)



Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.