Opět hrozí zákaz na Teplé Vltavě Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Re: 1.5.2010 na Křemelnou ?Petr1/14/2010 5:31 PMKlasiku, bohužel to takto není. Jak píšu v článku, tak jakékoli sportovní aktivity jsou v parcích zákonem zakázány, pokud nejsou uvedeny a specifikovány právě v návštěvním řádu. Tedy pokud návštěvní řád pozbude platnosti a nový se díky Natura 2000 neschválí, pak cyklisti a vodáci mají prostě smůlu! Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!