Proč tu řeku jeli? Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie Osveta jde do svetakecican6/12/2013 11:44 PMLide dobri copak nechapete,ze tyto stranky necte nikdo z magoru,kteri se nalejou a vyrazi na svou nejkrasnejsi plavbu zivotem.Lide jako Esus Lubor a spol se Vas snazi presvedcit,aby Vy jste .Ted jsem se seknul.Jo ovlivnovali sve zname a pratele.Vzhledem k tomu,ze vy to umite a oni ne. Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!