Svitava Zobrazujete samostatné vlákno diskuse. Zpět na source of article Diskuse nad článkem Zadat novou reakci Dle času Dle hierarchie mnomeny3/26/2005 5:47 PMTak hoši přiznejte se a to hned!!!!Kdo z vás tu má patent pro jízdu na vodě??? Někdo ho mít musí, protože tu je tolikrát řečeno co se smí a nesmí a co je hodnotné a co ne, že tu prostě někde musí být. Jo a abych nezapomněl. Chystám se na sjezd Kamenice z Plavů do Návarova na polystyrenových lyžích, je to sázka o sud piva ( nemá v tom sice velkou roli ale..)a i když si to hodlám dobře připravit,určitě se tu najde někdo kdo mě označí za mag.ra. Tak hurá do toho. Je mi to vcelku fuk😀) Reply to this comment Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy. Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody. Titulek: Nutno vyplnit titulek! Name: Nutno vyplnit jméno! Email (nebude zobrazen): Zadejte správný email! 😀 😂 😉 😢 😲 😍 😎 😡 🤦 🤷 👍 👎 🙏 🛶 🚣 🌊 ⛺ 🏕️ 🔥 🍻 ☀️ 🌧️ ⛈️ ❄️ 🌲 🐟 🦢 🦆 🦟 Nutno vyplnit text reakce!