Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Tepla-a-Strela-2003-ocima-nezavodnika.aspx?ID_clanku=363 edit=3

Teplá a Střela 2003 očima nezávodníka

Diskuse nad článkem
Losování, Honza Pergl, j.pergl~quick.cz, 9/22/2003 7:57 AM
Vážení, rád bych se na Vašich stránkách podělil o pár dojmů z právě odteklé Teplé a nedávno absolvované Úhlavy. Avšak netýká se to jen akcí na těchto řekách. Jde o to, že se závodů účastníme na deblovce a startovné platíme dvojité, za počet osob. To je v pořádku. Ale pokud je losování o ceny, pak bych rád měl stejnou pravděpodobnost jakékoli výhry srovnatelnou s cenou čísla kajaku či singlu. Vím že nejde o život, ale v principu je to neslušné a nesportovní ...
Letos na Úhlavě rozdávali ke každému číslu kartičky dle počtu osob. To je docela férové řešení. Když jsem se na toto zeptal "funkcionářů" v karavanu na Teplé, tak mě docela rychle odpálkovali s tím, že vše je podle pravidel??? Jakých pravidel? Jsou pravidla na losování? Kde?

Reply

|_Re: Losování, Míla, dronte~centrum.cz, 9/23/2003 1:29 PM
Honzo, i když chápu tvůj názor a nejsem s organizátory akce nijak spojen, věř tomu, že připravit takovou akci je dost náročný a ty lidi mají právo stanovit pravidla a ta jsou zřejmě nevymahatelná. Ber to tak, že můžeš nesouhlasit, ale to je tak všechno, co ti zbývá. Nakonec, určitě si na vodu nejel kvůli losování.

Reply

Střela, Martin ŠANGVE Švanca, sangve~email.cz, 9/22/2003 2:36 PM
Ten úsek z Protivce je fakt vypečenej. Opravil bych ze ZWC na WWI+, aby to někoho nemátlo, jinak velmi hezké a souhlasím s Mílou, že ty dráty by tam být neměli, nebýt koupajících se vodáků asi bychom v nich skončili taky. U Střely oceňuji velmi oproštěnost průmyslových výdobytků civilizace.

Reply

....očima závodníka, Pavel Hruškoci, hruskoci~centrum.cz, 9/25/2003 9:40 PM
Pořadatelům velký Dík a Pochvala!!!!!Kdo by vydržel několik hodin startovat,bodovat,zachraňovat a vydávat občerstvení?!!Ale ty zatracený cestovky Honza, Klíč a jiné....Všude zavazely a dělaly bor.....(pardon nepořádek)!!!Ahoj Pavel

Reply

Špína? Nesmysl., Stki, stki~volny.cz, 10/8/2003 10:02 PM
To srovnání Teplé s Botičem, ve kterém odpadky doslova plavou je nesmyslné. Botič je tekoucí skládka, Teplá normální voda se zvířenou hlínou ze dna a břehů.

Reply

 
 

Zasílat/zrušit reakce z tohoto článku na můj email:  

New comment to the article

Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí. V případě těchto komentářů si vyhrazuji právo je smazat.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Titulek:  
Name:  
Email:  
Vaše reakce:  
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi bude automaticky zaslán na vyplněnou email adresu, pokud někdo na tuto reakci odpoví.)Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.