Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Trochu-jarni-Jizery.aspx?ID_P=12 ID_clanku=1107
- Reklama -
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Trochu jarní Jizery

Zobrazujete samostatné vlákno diskuse.
Zpět na source of article

Diskuse nad článkem

Videl jsem to o Velikonocich
Ondra
4/15/2010 2:30 PM
Videl jsme Jizeru ze brehu riegrovky o velikonocich coz bylo nejakych 30 m3 a voda tekla pres elektrarnu. Za sebe bych to hodnotil na neco kolem II s III+ misty. Ale zdani muze klamat. Doporucuji urcite prohlednout z Riegrovky a davat pozor na popadane stromy. Rozhodne si zapamatovat a prohlednout obtiznejsi mista.
Co se ale bude dit pokud nepotece voda pres elektrarnu nedokazu dost dobre odhadnout.

Obtiznost bych videl zejmena v moznem vzniku valcu, pripadne kolizi s padlym stromem (jeden jsem ze stezky videl). Nekde to docela pekne teklo, takze pozor na to at dokazete zastavit vsac tam kde jste chteli.
Reply to this comment
Pravidla diskuse: Prosím o zápis jen takových reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova. Odkazy zadávejte ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.
Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo se zaregistrujte a získejte další výhody.
nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu