Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/Clanek-Ukazky-zachrany-na-divoke-vode-a-vrtulnikem.aspx?ID_clanku=1598
Půjčovna lodí Otava tour

Ukázky záchrany na divoké vodě a vrtulníkem

published: 7/29/2014

Dne 10.8. od 11 hodin proběhne netradiční vodácká akce pro širokou veřejnost na umělém slalomovém kanále v Roztokách u Křivoklátu, která bude zaměřena na bezpečnost při vodáckém sportu. V rámci bohatého programu budou k vidění ukázky záchrany na tekoucí řece, jako je správné plavání v řece, záchrana kamaráda a též dvě ukázky zásahu vrtulníkem. Ukázky záchrany bude zajišťovat Vodácká škola záchrany spolu s hasiči z Roztok.

Kromě ukázek si budou moci návštěvníci vyzkoušet záchranné vodácké pomůcky a to v rámci soutěží o hodnotné ceny firem Agama, Hiko a HG Sport. Též bude zdarma rafting na kanále s firmou Bisport, takže kdo si chce vyzkoušet divokou řeku, může jet bezpečně kanálem se zkušeným průvodcem. Dále zde budou statické ukázky hasičské techniky (nejnovější hasičská Tatra, autobus týlového zabezpečení ...) a mnoho dalších věcí. Přijďte se podívat.

Pozvánka na unikátn9 předváděcí akci
Pozvánka na unikátn9 předváděcí akci

Celá akce se koná pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Marcela Chládka ve spolupráci Vodácké školy záchrany, ČSK a HZS.

Podobná akce se konala před 3 roky, ale letos bude program rozšířen o zásah vrtulníkem a soutěžemi o hodnotné ceny.

Petr
Diskuse nad článkem
dotaz, Goli, 8/3/2014 8:53 PM
| Re: dotaz, Petr, 8/4/2014 9:26 AM
 
 


Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.
Reklama