Blanice - neobjevená řekaBarbora Šiftová8/8/2008 8:58 PM | river: Blanice, Blanice je nádherná a jako osoba, žijící na jednom z blanických mlýnů u Bavorova říkám, že i v pár termínech sjízdná! Proč se všichni cpete na vodáckou autostrádu Vltavu, kde dnes již zcela uniká podstata vodáctví. Všechny vodáky zdraví bývalá průvodkyně Nočních prohlídek Českého Krumlova Barbora  (jestli si někdo pamatujete, ozvěte se). Barbora
|
Re: Blanice - neobjevená řekakavol8/17/2008 10:09 PM | river: Blanice, "Proč se všichni cpete na vodáckou autostrádu Vltavu, kde dnes již zcela uniká podstata vodáctví." hmm ... tak trochu si sama odpovídáš: protože tam už nejde o to, co nazýváš "podstatou vodáctví", cpou se tam "všichni" ... my jsme se teď vrátili z Jizery, za celý týden jsme tam potkali pouze jedinou další loď jedoucí natěžko ... s laminátkou naloženou bagáží si dneska připadám jak exot
|
Re: Blanice - neobjevená řekakardan10/10/2008 12:17 AM | river: Blanice, Ty jsi tedy exot kavole! Proč bys měl vypadat s laminátkou jako exot? Neznamená, že když ostatní jedou bez bagáže a čekají,až jim náklaďák přiveze věci, že ostatní nemohou jet romanticky s bagáží apod. V tom je to kouzlo vodáctví. Na průmysl, víš co...?
|
Re: Blanice - neobjevená řekaota1/20/2009 6:52 PM | river: Blanice, Jenom souhlas!!!
|
Re: Blanice - neobjevená řekapipa2/5/2009 3:02 PM | river: Blanice, Dík za vaše připomínky chce jet v letě něco jiného než vltavu atd,ale zároven aby tam bylo něco pro malé děti kempy,hospody na jídlo neadí nám byt na težko je nás nás tak 15-20 lidí . myslíte že mužete poslat nějaká informace ohledné půjčení lodí,ubytování na řece blanice dík pipa
|
Re: Blanice - neobjevená řeka 10/20/2018 11:47 PM | river: Blanice, Ahoj, Blanici taky můžu jen doporučit. My moráváci si taky občas rádi zajedou do těch čech na dovolenou. Máme zkušenosti se stránkami www.eurobydleni.cz/search-form... kde jsme zatím vždycky našli. My jsme teda parta 6 lidí a rádi to každý rok obměňujeme.
|
Re: Blanice - neobjevená řekaqwerz4/8/2009 4:20 PM | river: Blanice, Hele Báro - řekni to na rovinu, že jsi v lodi nikdy neseděla, že by tě ani neuvezla...že totiž jen chceš pronajmout chalupu...
|
Re: Blanice - neobjevená řekaMarty8/6/2014 1:33 PM | river: Blanice, Barboro, nechej to tak. Pak si my, praví vodáci, můžeme nerušeně užívat "neobjevených" toků. S vodou je to jako s muzikou, většina otrocky poslouchá rádio a dokola stejné "hity", aniž by projevila snahu a kreativitu k hledání té "svojí" hudby. Podobně při plánování vody jim podobní řeknou: jedem Vltavu(nebo Lužnici)jako vloni... VŠEM ECHT VODÁKŮM KRÁSNOU VODU 2014 PŘEJE MARTY
|
Re: Blanice - neobjevená řekaBarbora8/6/2014 2:43 PM | river: Blanice, Ahoj Marty, zprávu, na kterou jsi reagoval, jsem psala před šesti lety. Překvapilo mě tehdy, že nikoho nezajímala podstata tj. řeka, ale většinou řešili mě - proč to dělám...? Takže díky za Tvoji příjemnou reakci k věci. b p.s. mlýn nepronajímáme! b
|
Re: Blanice - neobjevená řekajanko7/10/2019 3:30 PM | river: Blanice, Je to prostě nádhera
|