Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/forum-Foto-Hamerak.aspx?ID_prispevku=2677

Discussion forum Foto Hamerák


Diskuse nad tématem
Foto Hamerák, river: Hamerský potok, , 9/23/2012 10:01 PM
Tak jsem Vážení kamarádi nasekal nějakech 500 fotek v neděli. Některé vyšli,některé jsou nevalné,ale někomu mohou udělat radost. Pokud někdo bude chtít plné rozlišení,tak mejla na mě dohledá Smajlík . Jen poprosím poslat i název fota. http://bootsman.rajce.idnes.cz...
A foto z poloprázného koryta je tady - to abyste věděli do čeho ste šli Smajlík http://bootsman.rajce.idnes.cz... . Autorská práva neřeším a dobrovolně se jich veřejně vzdávám . Na druhou stranu očekávám že z mnoha fotících někdo zachytil mě a někde to najdu. Dík Smajlík

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, žralok, 9/24/2012 8:28 AM
mám toho taky mraky , ale nemá cenu aby se tím unudili ti co zrovna nejeli a tak tady je zatím výběr z soboty http://www.zralok.estranky.cz/...
Výběr z neděle a komletní foto pro ty co se chtějí nalézt dodám později

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Václav, 9/24/2012 5:19 PM
Já jsem letos vynechal - z těch fotek to vypadá, že počet sebevrahů na vzducholodích převyšoval standardní průměr?
Abych přispěl s troškou do mlýna, posílám odkaz na parádní trhač vzducholodí v Jindříši: http://vaclavlebd.rajce.idnes.... na souřadnicích : 49°8'57.512"N, 15°3'39.770"E
Kamarádi tam dojeli již ve fázi, kdy voda začala opadávat, ta zákeřnost byla nicméně skrytá pod hladinou. Při vystupování pak trhli. Bohužel moji ... Smajlík Smajlík Smajlík Prý nějaká rybářská past. Tak pro příště.

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Klasik, 9/24/2012 9:01 PM
Ani plastu to nesvědčí, na mé nové lodičce tahle bedna zanechala dva velmi hluboké zářezy. Hladina byla těsně nad bednou a umístění na rozhraní vracáku zcela zamezilo identifikaci změnou proudění. V kalné vodě to vidět nebylo. Opravdu bezva vynález. Kdyby si tam autor dal alespoň delší tyčku na horní roh, tak byl klid. Smajlík Smajlík Smajlík

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Václav, 9/24/2012 9:24 PM
Možná, že až pojedu kolem za normálního stavu, lehce to zdevastuji. Škoda, že to kluci místo neudělali hned... Smajlík Smajlík Smajlík

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Střelec, 9/25/2012 6:13 AM
To nebude trhat jenom lodě, ale i chodidla v keckách s tenčí podrážkou. Navrhuju polapit tvůrce a "upadnout" ho přes trčící šrouby hubou dolů. I když by možná stačilo i vsedě - pozadí inovované několika drážkama napříč má taky slušnej přesvědčovací účinek.

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Ešus , psalek~jaga.cz, 9/26/2012 9:24 AM
Ahoj
o té pasti jsme nevěděli. Spodní část Hameráku kontrolují pořadatelé mládežnického Hameráku - TJ Slovan. Už jsem je na to upozornil a příště se na to podívají a případně to nějak označí.
Ešus

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, žralok, zralok~email.cz, 9/24/2012 6:02 PM
tak neděle již také nahraná http://www.zralok.estranky.cz/...

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Klasik, klasik~machr.cz, 9/25/2012 9:08 PM
Kluci zachraňte mě prosím. Jak se jmenuje a kdo vyrábí tuhle loď?
http://zralok75.rajce.idnes.cz...

Koukám po ní, abych na ni jezdil s dcerou, ale jak jsem ji neměl čas zkusit, tak mi totálně vypadl výrobce a nikde to nemohu najít.

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, žralok, zralok~email.cz, 9/25/2012 9:11 PM
http://www.robfin.cz/

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Klasik, 9/25/2012 9:27 PM
Díky. Smajlík

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Střelec, 9/26/2012 6:16 AM
Jeden kousek měli na testování v pražským HGsportu, kontaktuj Vojtu Jančara. 20.10. mají výprodej a testování, můžeš se dohodnout na ozkoušení...

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, žralok, 9/25/2012 1:23 PM
takhle vypadají fotky když máš výbavu za 200 táců už jsi viděl ? http://www.hthsystem.cz/hamera...

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, , 9/25/2012 3:16 PM
Viděl jsem,ale to není až tak úplně jen o fototechnice Smajlík . Spíš jde o oko a zkušenosti z focením Smajlík . Sebelepší foťák v rukou a hlavně oku neznalém a bez citu nikomu k dobré fotce extra moc nepomůže Smajlík . I camera obscura Smajlík dokáže při správné zacházení a přístupu k focení udělat záběry nad nimiž bude rozum stát a srdce zaplesá Smajlík . No a já se zase mám co furt učit,ale to už je o jiném koňovi či příležitosti Smajlík

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Wikk, 9/25/2012 4:05 PM
Musím říct, že mít dobré vybavení na focení a neumět to s ním a fotit jen na automat, je znát. Netvrdím, že dobrý foťák z tebe udělá fotografa, ale rozhodně udělá lepší fotky než kompakt. Ale platí to i opačně s lidmi co mají zkušenosti a znalosti s focením, vykřešou i z kompaktu lepší fotku než kdo jiný. A spojení jednoho s druhým...no cement.
Koukám, že zatím nejsou vyvěšené výsledky ze závodu...
Jaký byl večírek a vyhlášení? Na tuto část vždy odjíždím pryč, neb máme kousek chalupu a nemám rád davy. letos mi to ale připadlo, že to snad ani nebyl Hamerák. Bylo málo lidí, kteří si navzájem pomáhali nakládat a pouštěli se do dveří autobusu. Dávali si přednost do peřejí a ... no celkově mi to přišlo moc v pohodě. Co vím, tak na to asi taky může mít vliv "Máme letos o 100 závodníků méně..."
Jaké kdo máte pocity?

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Libor P., 9/25/2012 5:06 PM
Nedělse se zdála horší - a taková víc "cestovková", což jde jedno s druhým..Na Dvoreček dojela půjčovna, pár jejich jantarů vylezlo nahoru a jediná jejich starost byla dostat tam vlastní baraky, nikomu jinýmu nepomohli Smajlík ...ale o něco málo lepší než vloni to možná fakt bylo..
A večerní tombola super, z naší skupiny vyhrál skoro každej (krom mě samozřejmě)...

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Václav, 9/25/2012 7:51 PM
Vloni se davově rvali u autobusů bez rozdílu nejen "cestovkáři",ale i věhlasná kajakářská esa. Stejně mě ta kategorie "cestovkář" fascinuje - na těch Žralokovejch fotkách to vypadá, že spousta lidí prostě vyrazila na Hamerák, aniž před tím vodácky dozrávala na takovou vodu (teda né, že bych tam taky neplavčil... Smajlík ). Co to je vlastně za lidi - neznáte někoho, kdo to takhle dělá, tzn. platí si zájezdy na takové potoky? Nebo není tady někdo takovej? Druhá věc je, jestli to nejsou lidi, co si jenom půjčujou matroš, což je asi normální.

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, žralok, zralok~email.cz, 9/25/2012 9:15 PM
log cestovek tam bylo několik , ale asi nejvíc ká-servis ti to nabízejí jako jednodenní splutí na svých stránkách . Jedni jejich klienti po cvaknutí od poloviny první kaskády se pokoušeli postavit na nohy a druzí na ně ze břehu volali ať plavou a nestoupají

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, kastan, vodukal~seznam.cz, 10/15/2012 11:17 AM
jj, jsme pěkně vidět. A proto se na nás pěkně ukazuje, ale můžu říci, že mi je poučujeme a spoustu lidi s námi má i jinde vodácké aktivity a ty by měli vědět jak se pak chovat v takové situaci, ale šáhnem si do svědomí jestli takhle reagujeme/nereagujeme všichni. Mohou to být klienti, kteří využívají jenom půjčovnu a bohužel to může takhle dopadnout.
Ale když vynechám plavání a jejich plavací reakci a podívám se na bezpečnost, tak lidi na našich lodí mají vybavení, který splňuje o hodně vyšší bezpečnost.
I na fotkách je vidět spoustu jiných hůře plavajících vodáku, ať ,, profi,, tak na jiných neoznačených plavidlech, ale zase je lepší ukázat na někoho kdo je vidět.
Je to jako každý rok. Raději ukázat a raději přehlédnout jiné lodě, kteří nemají helmu, tudíž ani poplatek, někdy vestu nebo vestu po babičce a nebo vodáka kajakáře, který těžko usedá do kajaku.

Kaštan, Ka-servis

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Kuře, 9/27/2012 12:28 PM
Mno, žraloku, díky za link.
Všichni dnes mluví o cizích penězích, ale není to jen o tom. Když se prďola postaví k vodě a mačká v podstatě cokoliv, je z toho fotka "na památku". Nejslabší článek je totiž prďola. Tady je to jinak. Kompozice, "okamžik záblesku" a vodácká předvídavost jsou tu vidět taky... má to výraz.
Takže smekám svůj Stetson před Pivasem.
Kuře

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Jirka, 10/10/2014 7:20 PM
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s Hamerákem, jestli se nejde jet za stavu mezi 50-60cm? Jsem ho minulý víkend nestihl a chtěl bych se sklouznout. Teď tam má kolem 50cm. díky za odpověď. Jirka

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, žralok, 10/10/2014 7:35 PM
horejšek ne , spodek ano , ale je to slabota

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, Jirka, 10/10/2014 10:41 PM
Díky, myslel jsem si to. Tak příští rok nebo třeba na jaře. Ahoj

Reply

|_Re: Foto Hamerák, river: Hamerský potok, zralok, 10/11/2014 6:52 AM
ja to jezdim mimo zavody casto a vetsinou bejvaj min v 2 a 4 kaskade stromy .

Reply

 


nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu

2/14/2020 9:11 AM Město Beroun ve spolupráci s provozovatelem MVE spolupracuje na akci zesplavnění náhonu (Čertovky) v Berouně, která je v současnosti ve fázi zpracování projektové dokumentace.
1/23/2020 9:27 AM Vodácká škola záchrany uveřejnila termíny kurzů na rok 2020.
1/21/2020 8:08 AM AVTS informuje o stavbě MVE na jezu Hamr na Nežárce. Manipulační řád ale počítá s vodáky a od poloviny května do poloviny září poteče voda sportovní propustí s průtokem 2 m3/s. Mimo toto období bude vtok do propusti trvale zahrazen dřevěným hrazením.
1/20/2020 9:51 AM Jak hodně máme znečištěné naše řeky se dá poznat z mapy na novinky.cz.
1/17/2020 9:16 AM Nově přidaný potok Lutoninka a aktualizované informace o potoku Senice.
1/14/2020 8:35 AM Dnes oslavujeme 21. let od vzniku raft.cz! Děkujeme všem, kteří jsou s námi.
1/13/2020 11:15 AM Plánovaná MVE Nové Městečko na horní Otavě se nebude realizovat. Investor vzal svoji žádost o posouzení vlivu na životní prostředí zpět, protože byl proti stavbě značný odpor.
1/6/2020 10:03 AM Povodí Labe zahajuje revitalizaci ramene Jordán na Orlici u Týniště nad Orlicí. V rámci akce dojde ke zprůtočnění původního koryta Orlice, čímž se prodlouží délka toku o 0,4 km.
12/3/2019 8:59 AM Nově doplněná sjízdnost u bulharských řek včetně revize kilometráží a možnosti streetview.
11/29/2019 10:39 AM Dolní Berounka již nebude vodní cestou využitelnou k dopravě. Poslanci ji vyřadili ze zákona o vnitrozemské plavbě. Nebudou se tak stavět další jezy v této části.
11/26/2019 9:04 AM Vodním skautům ve Dvoře Králové shořela loděnice i se všemi loděmi. Uvítají proto jakoukoli pomoc, aby mohli obnovit svoji činnost. Podívejte se na video, jak to na místě vypadá.
13.02. Bazar prodám: Baraka: Prodám nafukovací kánoi Baraka, červené barvy, staří 5 sezón (na vodě cca 35 dní). Loď je ve

13.02. Bazar prodám: Baraka: Prodám nafukovací kánoi Baraka, červené barvy, staří 5 sezón (na vodě cca 40 dní). Na boku l

13.02. Bazar prodám: Baraka: Prodám nafukovací kánoi Baraka, červené barvy, staří 3 sezón (na vodě cca 25 dní). Na dně lo

13.02. Bazar prodám: Raft: Prodám uzavřený, symetrický raft Xtreme pro 8 až 9 osob. Stáří raftu je 5 let, má několik men

13.02. Bazar prodám: Raft: Prodám uzavřený, symetrický raft Xtreme pro 6 až 7 osob. Raft má několik záplat a spojené 3 d

13.02. Bazar prodám: Raft: Prodávám 4-místný raft Colorado v zelené barvě, staří 6 sezón (využit na vodě pouze 40 dní).

13.02. Bazar prodám: Prodám 6-místný raft Colorado 450 v zelené barvě. Má za sebou 4 sezóny (30 dní na vodě). Má 1 větší

12.02. Bazar prodám: Prodám kajak Dagger Nomad L 9.0. Používaný dvě sezóny. Supr stav. Originální výbava. Původní cena 2

11.02. Bazar prodám: kajak ZET Veloc. Prodám kajak ZET Veloc s posuvnými opěrkami. Velmi dobrý stav - byl na vodě jen pá

09.02. Bazar prodám: Padlo TNP, nove, vyska 155 cm

Vtip Karla Macase
11.09. Rožnovská Bečva: Ahoj, Dne 9.9. a 10.9 2019 jsem projel úsek Prostřední Bečva - konec Rožnova p. Radhoštěm na kajaku
22.08. Hron: 20.8. přehrada v Šalkové vypuštěná, podél obou břehů je spousta hlubokého bahna, vytáhnout loď je po
03.06. Olšava: 2. 6. Po šesti letech stejná trasa: Veletiny - koupaliště Kunovice. Tentokrát bez stromů a docela či
27.05. Dunajec: V roce 2019 bude uzavřen oblíbený kemp v Cervenom Klastore. Majitel hledá nového pronajímatele.
08.05. Otava: 8.5.019 - pod žichovickým jezem to dře i prázdnou nafukovačku. Nepostrádá někdo loď? Asi 1,5 km nad
06.05. Belá: V neděli 5.5.2019 jsme s vodáckou skupinou 12 nafukovacích lodí (RIO, BARAKA) sjížděli řeku Belá od
24.04. Korana: Změna v kilometráži Korany: Na říčním kilometru 51,1 je úplně nový silniční most. Za ním pak na pr
24.03. Vltava: Vltava z Borové Lady do Horní Vltavice, pro kajak vody akorát, šest závor (kmeny přes celou řeku) a
23.03. Desná: nad jezem u výzkumáku ( nevím kam až ) mohutný ruch, prý protipovodňová opatření, doporučuji velkou
20.03. Divoká Orlice: Vršek pod Záhořím začíná být více zarostlý křovím, ale projet se dalo všechno. Hlavně pod Neratovem

Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.