Raft.cz

Tisk z adresy http://rivers.raft.cz/forum-Kamenice---Plavy-zavody-raftu-.aspx?ID_P=22739 ID_prispevku=3527
Půjčovna lodí na Metuji, Úpě a Labi

Discussion forum Re: Kamenice - Plavy závody ra


Diskuse nad tématem
Re: Kamenice - Plavy závody ra, Václav, 4/12/2015 6:43 PM
Podrobnosti event: Kamenice - Plavy závody raftů R4

Byl jsem tam několikrát pár let tomu nazad. Řešil jsem podobné otázky jako ty, ale asi to nebylo třeba. Jezdil jsem v sobotu i v neděli a vždy to byla věc domluvy s pořadateli a odhadu situace na místě. Jednou jsme makali nějak těsněji před závody a když nás první namakanec blízko před svým cílem přeci jen dojel, zahalekal a my jsme normálně uhli ke břehu. Nebyl problém. Nebo jsme čekali, až dojedou děti dole. Předpokládám, že se situace nezměnila. Takže bych se nebál jet tam kterýkoliv den. Cestovky to mají horší, protože když se náhodou připletou do cesty nějakému svalnatému sportsmenovi, hrozí jim inzultace od něj na místě a mediální lynč po akci (vit situace kdy raft Cvoku havaroval a zablokoval cestu závodníkům před několika lety...) Smajlík Smajlík

Zasílat/zrušit všechny odpovědi z této diskuse na můj email:  

Reply to this comment

Prosím o zápis jen takových diskusních příspěvků a reakcí, které nepoužívají vulgární či jiná neslušná slova nebo hrubě neurážejí.
Případné odkazy na web stránky zadávejte do textu ve tvaru http://www.neco.cz s mezerou před a na konci adresy.

Nezadávejte ani komerční nabídky, inzeráty nebo jiné skryté nabídky či komerční odkazy. K tomu slouží buď již existující aplikace Bazaar - CZ, Free place in boats, Losses-find, Paddling jobs nebo použijte tiskové zprávy.

Také hodnocení tábořišť a recenze na ně zadávejte přímo k tábořišti u jednotlivých řek!

Příspěvky porušující výše uvedené podmínky budou odstraněny.

Nejste přihlášen/a! Přihlašte se nebo zaregistrujte se a získejte další výhody.
Title:
Name:
Email:
Text:
Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka Vložit smajlíka
  (Email s odpověďmi je automaticky zasílán zakladateli diskuse a těm, na jejichž reakci někdo odpovídá.)
   
 
 

 


nebezpečnéjezy.cz suchéjezy.cz Asociace vodní turistiky a sportu

 
4/1/2026 8:49 AM Vzhledem k nepříznivé hydrologické situaci byla dnes s dispečinkem Povodí Labe s.p. Hradec Králové dohodnuta manipulace na VD Pařížov pro Odemykání Doubravy v této úpravě: Pátek 3.4.2026 10.00 hod.-12.00 hod. Sobota 4.4.2026 11.00 hod.-12.30 hod.
3/27/2026 4:04 PM Akce Odemykání Doubravy se může konat, pokud budou vhodné hydrologické podmínky. Včas dorazilo rozhodnutí o odvolání z ministerstva proti udělené výjimce a AVTS v tomto směru odvedla významný kus práce při podpoře organizátora.
3/24/2026 2:45 PM Jelikož skripta Bezpečně na tekoucí vodě a Záchrana z válce jsou již téměř rozebrané, dotisk se neplánuje, proto se z nich vytvořily alespoň e-knihy ve formátu PDF. V případě zájmu si je lze objednat na stránkách Vodácké školy záchrany.
3/20/2026 3:45 PM Do kalendáře akcí byla přidána akce Čištění Mže 18.4. a 17.ročník Odemykání Mže 25. 4. 2026.
3/6/2026 1:25 PM Proběhla zajímavá studie na Jizeře, jestli vodácká aktivita škodí chráněným živočichům. Během léta se sledoval vliv vodáctví na vranku a závěr je, že vodácká aktivita jinak těmto živočichům neškodí. To, že ale v místě jsou dvě derivační MVE s dlouhými suchými místy pod jezy, nikdo neřeší.
3/4/2026 7:27 AM ČPV Teplá se bude konat až v neděli 26.4. místo původně plánované soboty. Byla kolize s jinými akcemi v regionu, proto došlo k posunu.
2/17/2026 11:39 AM Na 2 místech v úseku Č.Pila-Rejštejn přehrazují stromy celou řeku. Mimořádně nebezpečné místo vzniklo na ř.k.110,7 (pod Paulino loukou peřej do „S“ s balvanem uprostřed), kde silný kmen zcela přehradil řeku. Leží šikmo, pravou částí níž po proudu a dle vodního stavu ve vyšších vlnách dokonale splývá s vodou.
1/15/2026 8:08 AM Vodácká škola záchrany vypsala termíny kurzů na rok 2026. Podrobnosti s možností přihlášení na jejich stránkách vodackaskolazachrany.cz.
02.04. Bazar prodám: C1 Dagger Cascade včetně vybavení (deka,pádlo,vaky) singlovka na těžkou vodu pro těžký chlapy. Loď j

02.04. Bazar prodám: Suchý oblek , vel. XL, pánský – NOVÝ Vhodné pro kajak-divoká voda , pacraft , sea-kajak , a jin

01.04. Bazar prodám: Máme na prodej několik kusů starších Pálav. Možno zakoupit i starší pádla.

27.03. Bazar prodám: Suchý oblek Hiko quatro velikost M. Jednou pouzitý Na vyžádání poslu dalsi foto

25.03. Bazar prodám: Prodám starší 3 mistne kánoe Yukon. Je možné zakoupit i pádla.

19.03. Bazar koupím: Prodáváme zcela nové potápěčské počítače a chytré hodinky Garmin s 2letou zárukou. Zůstaňte ve spoje

04.03. Bazar prodám: Prodám 2ks nových stehenních klekacích popruhů na nafukovací kanoe řady Rapid od WTX(spadá pod Vodák

04.03. Bazar prodám: Házečka, házecí pytlík zn. HG Sport 20m -plně funkční, pěkná Prodám házečku HG Sport o délce 20 m.

14.02. Bazar prodám: Vodácké lodní vaky. Lodní vak Gumotex 100 litrů-7ks Lodní vak Vodák sport 80 litrů-1ks

14.02. Bazar prodám: Prodám kánoe vydra

Vtip Karla Macase
13.03. Orlice: U Týniště je do 23.11.2026 omezen přístup k řece autem (uzavřená silnice Týniště-Albrechtice). Nejbl
09.03. Úpa: 7.3. Havlovice - Česká Skalice. Jediný strom přes řeku - kousek před jezem ve Zliči.
01.03. Zlatý potok: Na dolním toku Zlatého potoka (vodohospodářsky Dědina) nedoporučuji sjíždět úsek dlouhý 7 km od mo
05.02. Úpa: Na poničeném Viktorčině splavu na Úpě mají letos začít stavební práce - viz https://konference.vrv.
04.02. Dyje: Na rece Dyji, za Breclavi na hranicich s Rakouskem, se provadi stavebni prace za ucelem navraceni re
11.12. Úpa: Ahoj, pozor na druhý jez v Úpici - km 32. Přenášení se zkomplikovalo - na pravém břehu řeky byla pos
18.11. Tara: Podrobný popis splutí v NP je na http://oldskauti.cz/17-21-4-2025-kanon-reky-tary/
28.10. Jizera: Cca 100m před ostrovem buk ve vodě vlevo do půlky řeky, jde v pohodě objet, ale za větší vody ho to
02.07. Berounka: POZOR na jezu Liblínský mlýn_100,5 km!!! Došlo k podemletí železných desek v rozpadajícím se jezu
27.05. Jizera: Pozor na rekonstrukci mostu v Přepeřích (ř. km 76,3 hned pod jezem)! 24. V. 2025 stojí pouze pilíře

Facebook Facebook   RSS - články a novinky RSS 2.0 Email na redakci serveru raft.cz Chcete psát články pro raft.cz? Trička a mikiny raft.cz O raft.cz
Uvedené texty mají pouze informativní charakter. Vodácký sport je potencionálně nebezpečný a vždy je nutné posoudit zobrazené informace dle aktuální situace.